پیام مدیر بازرگانی پلی پارس ایرانیان

10 / 10
از 1 کاربر

فروش در پلی پارس ایرانیان

خط مشی دپارتمان بازرگانی و فروش پلی پارس ایرانیان

کارشناسان فروش در واحد بازرگانی پلی پارس ایرانیان تمام سعیشان بر این است که نیاز مشتریان را درک نموده و به منظور انتخاب صحیح، مشتری را صادقانه راهنمایی نمایند و سرانجام قادر باشند توافق و اعتماد مشتری را برای خرید جلب نمایند که این نمونه فعالیت‌ها توسط مدیریت بازاریابی و فروش و همچنین کارشناسان زبده شرکت پلی پارس ایرانیان صورت می‌گیرد تا در نهایت با توجه به اندیشه‌های نو منجر به وفاداری مشتریان گردد.

ما در دپارتمان بازرگانی پلی پارس ایرانیان اعتقادمان بر این است که پیشبرد فروش، فراهم کننده پاسخگویی بهتر به مشتری است. به عبارت دیگر هر فعالیت کوتاه مدت یا میان مدتی که برای مشتری نهایی جهت ایجاد ارزش به حساب می‌آید، پیشبرد فروش تلقی می‌شود و این مهم باعث افزایش شور و اشتیاق مشتری برای استفاده از لوله، اتصالات و خدمات ما می‌شود.

یکی از اهداف مهم و کلیدی شرکت پلی پارس ایرانیان در زمینه فروش و بازاریابی، مشتری‌مداری و توجه به رضایت مشتری است. البته که تنها رضایتمندی مشتریان کافی نبوده و برای ما این موضوع مهم است که مشتریان رضایتمند ما، وفادار هم باشند. کارشناسان بازرگانی و فروش ما در این مسیر سعی دارد به مشتری در خرید اطمینان بدهد و این موضوع متصل به مدیریت فروش- بازاریابی و کارشناسان تخصصی این مجموعه می‌باشد.

کارشناسان فروش و بازرگانی پلی پارس ایرانیان بر این باورند که رضایت و اطمینان خاطر مشتریان دستاورد گرانقدری است که تنها با همراهی و پشتیبانی از سوی مشتریان قابل دستیابی می‌باشد و ما کیفیت خدمات خود را در تمامی مراحل این فرآیند تضمین می‌کنیم و با آگاهی از کارایی ارزش تجربی در زمینه فروش، مدیران پلی پارس به کارشناسان بازرگانی و فروش توصیه می‌کنند که نه تنها ارزش شرکت را  تبلیغ کنند بلکه ارزش تجربی به مشتریان ارایه دهند. بر این اساس، پلی پارس مجموعه‌ی خود را تشویق به ارایه مزایای اقتصادی و ارزش بازدهی خدماتی به منظور بهبود سهم کیف پول مشتری و وفاداری مشتری می‌کنند.

تفکر و تصمیمات راهبردی مدیریت، مواد اولیه، خطوط تولید، نیروی انسانی، کنترل کیفیت و آزمایشگاه و خدمات پس از فروش، همگی در مسیری مشخص و هماهنگ با تولید محصولات با کیفیت، باید حرکت کنند تا خدمات و محصولات ما به مشتریان به بالاترین شکل ممکن ارائه شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :