کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در انتقال فاضلاب

10 / 10
از 1 کاربر

پلی پارس ایرانیان

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در انتقال فاضلاب

جمع‌آوری و انتقال فاضلاب در ساختمانها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و استفاده از سیستم و تاسیسات فاضلاب با کیفیت بالا و قابل اطمینان از الزامات تمامی ساختمانها و کلیه پروژه‌های عمرانی این روزها در تمام جهان است. لوله و اتصالات پلی پارس ایرانیان با توجه به خواص مکانیکی و شیمیایی بالا و مقاومت منحصر بفرد در برابر مواد شیمیایی, بازها, اسیدها و مواد خورنده در فاضلاب اولین گزینه جهت استفاده پیمانکاران این صنعت می‌باشد.

پلی پارس ایرانیان جهت تامین نیاز پروژه‌های مختلف عمرانی اقدام به تولید اتصالات فاضلابی نموده است که مشخصا با کاربرد در سیستم فاضلاب تولید میشوند و برای اتصال به لوله‌ها و انتقال فاضلاب بهینه شده است. اتصالات فاضلابی پلی پارس ایرانیان در ابعاد و اشکال مختلف کلیه نیازهای یک پروژه عمرانی و یا ساختمانی را تامین می‌کند و جایگزین سیستم‌های سنتی شده است.

اتصالات فاضلابی پلی پارس ایرانیان راه حلی مناسب جهت جمع‌آوری و انتقال فاضلاب و پسآب های شهری, صنعتی و روستایی است و سالها است که در انواع پروژه‌های مختلف بکار گرفته می‌شود و در این سالها، تمامی آزمونها و مراحل کار با سربلندی پشت سر گذاشته است و یک مجموعه اتصالات با کیفیت و قابل اطمینان است.

کاربرد اتصالات در سیستم‌‌های انتقال فاضلاب اجتناب ناپذیر است و در انتخاب اتصالات فاضلابی باید نهایت دقت را بکار برد تا از محصولی مناسب استفاده شود تا در طول زمان سیستم از کارایی مناسب برخوردار باشد و دچار مشکل نگردد. اتصالات فاضلابی پلی پارس از مرغوبترین مواد اولیه تولید میشود و این برخلاف دیگر تولیدکنندگان است که محصولات شبکه انتقال فاضلاب را از مواد اولیه نازل و نامرغوب تولید میکنند. واحد کنترل کیفیت پلی پارس از زمان ورود مواد اولیه پلی اتیلن به کارخانه فرآیند تولید اتصالات را تحت کنترل و نظارت سخت‌گیرانه خود دارند تا محصولی مناسب و استاندارد تولید شود و در نهایت مصرف کننده احساس رضایت نماید.

مزایای اتصالات فاضلابی پلی پارس ایرانیان

  • مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی در فاضلاب
  • مقاومت در برابر پوسيدگی، سايش و ضربه
  • وزن بسیار کم
  • مقاومت عالی در برابر زمين لرزه و رانش زمين
  • قابليت اتصال بسيار محكم، بدون نشتی
  • مقاومت بالا در برابر اشعه فرا بنفش خورشيد
  • هزینه پایین تعمیر و نگهداری

پلی پارس ایرانیان

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :