لیست قیمت پلی محصولات پلی پارس ایرانیان

8 / 10
از 23 کاربر

کارخانه تولید اتصالات پلی اتیلن

لیست قیمت محصولات پلی پارس ایرانیان

لیست قیمت پلی پارس به منظور شفافیت در فروش و اعتماد هرچه بیشتر مشتریان توسط واحد بازرگانی پلی پارس ایرانیان منتشر می‌شود و در این صفحه بارگزاری می‌گردد و برای همگان در دسترس است.

دانلود لیست قیمت محصولات پلی پارس

پلی پارس آخرین لیست قیمت ( فروردین 1403 ) محصولات خود را در سایت رسمی خود و کانال رسمی خود منتشر می‌کند و آخرین لیست را تنها از این مراجع دانلود و مورد استفاده قرار دهید و دیگر منابع موجود در اینترنت، مورد تائید پلی پارس ایرانیان نمی‌باشد. دقت نمائید که لیست قیمت به صورت فایل PDF در 20 صفحه است که شامل تمام گروه محصولات این شرکت است.

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن نسبت به نوع مواد اولیه (وارداتی و داخلی) گرید مواد و خلوص مواد اولیه، متفاوت می‌باشد و بر همین اساس لیست قیمت تنظیم میگردد. منظور از خلوص مواد میزان ترکیب مواد اولیه با مواد ضایعاتی می‌باشد و پلی پارس ایرانیان ( به عنوان باسابقه‌ترین تولید کننده اتصالات) در تولید محصولات خود از هیچگونه مواد ضایعاتی استفاده نمی‌کند و به کیفیت عالی و تولید اتصالات با بالاترین کیفیت و استاندارد متعهد است و افتخار دارد که لوله و اتصالات تولیدی پلی پارس در تمامی آزمونها مورد تائید بوده و در اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ها، کیفیت بالای محصولات این شرکت به اثبات رسیده است.

لیست قیمت محصولات پلی پارس از جمله قیمت انواع اتصالات پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن را می‌توانید از لینک زیر همین صفحه دریافت نمایید و همچنین لیست قیمت محصولات را به تفکیک گروه را به صورت جداگانه از صفحات آنها دانلود نمائید.

لیست قیمت محصولات پلی پارس

لیست قیمت پلی پارس به تفکیک گروه محصولات

  • لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی تزریقی
  • لیست قیمت اتصالات جوشی Fabricated ( دست‌ساز )
  • لیست قیمت اتصالات رزوه‌ای پلی اتیلن ( اتصالات پیچی )
  • لیست قیمت اتصالات فاضلابی پلی اتیلن
  • لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره‌ای و تحت فشار 
  • لیست قیمت لوله پلی اتیلن
  • لیست قیمت نوار تیپ آبیاری پلی اتیلن
Habibullah Ghaw ... : لست قيمت
0 0
سلام من در افغاستان هستم شما لطف نموده لست قيمت اتصالات پيچى PN 10 را ارسال نماييد
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :