نگاهی به پلی پارس ایرانیان

10 / 10
از 1 کاربر

پلی پارس ایرانیان

پلی پارس ایرانیان؛ با سابقه‌ترین تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن

شرکت پلی پارس ایرانیان بیش از 30 سال پیش به عرضه، تولید اتصالات و لوله پلی اتیلن وارد شد و پلی پارس ایرانیان از همان ابتدا به تولید محصولات با کیفیت با بالاترین سطح استانداردهای ملی و بین‌المللی پرداخت. پلی پارس ایرانیان همگام با صنعت تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن اقدام به وارد نمودن و راه‌اندازی مدرنترین خط تولید و ماشین‌آلات تولید اتصالات پلی اتیلن کرده است.

پلی پارس ایرانیان با توجه به نیازهای پرو‌ژه‌های ملی و صنایع در حال پیشرفت، به توسعه محصولات خود پرداخت و به تدریج تنوع محصولات خود را افزایش داد و در حال حاضر نسبت به تولید انواع اتصالات جوشی پلی اتیلن، اتصالات آبیاری، اتصالات پیچی، نوار آبیاری پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن تکجداره با بهترین کیفیت ممکن پرداخته است.

شرکت پلی پارس ایرانیان نماد ثبات قدم، خودباوری، سازمان چابک، کیفیت محور و مصداق بارز اقتصاد مقاوتی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در صنعت و چرخه تولید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در کشور است. پلی پارس ایرانیان با تولید محصولاتی با کیفیت و بی مثال در منطقه به عنوان الگویی ممتاز و مثال زدنی برای دیگر واحد‌های تولیدی می‌باشد و در این راه بهای زیادی از نظر معنوی و مادی پرداخته است و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشته است تا به این مرحله رسیده است. موفقیت امروز پلی پارس ایرانیان، در پرتو لطف خدا، بکار گیری صداقت در تمامی مراحل کار و با پشت کار مدیریت و پرسنل متخصص خود محقق شده است و بواسطه‌ی شایستگی‌های ممتازی همچون خلاقیت، ابتکار، مدیریت مدبر و منابع انسانی پویا در تولید محصولات جدید و با کیفیت بدست آمده است. یکی از وجوه تمایز همکاران در شرکت پلی پارس ایرانیان روحیه کار تیمی و تیم محوری در تمام گروه‌های‌ کاری است. تک ‌تک کارکنان شرکت پلی پارس ایرانیان معتقدند که تحقق اهداف کلان شرکت در گرو کار تیمی و سازمانی است و حرکت رو به جلو و پیشرفت را در اعتماد به مدیریت مدبر، معتمد و متعهد خود می‌دانند.

پلی پارس ایرانیان به دور از هجمه‌‌ها و افراد سود جو که با استفاده از نام و نشان معتبر این گروه صنعتی سعی در تلقب و کسب سودهای نادرست دارند، راهی دراز و درخشان را پیموده است و با نگاهی باز به آینده‌ای روشن و درخشان امید دارد و در این راه از هیچگونه تلاشی مضایقه نخواهد کرد. پلی پارس موفقیت‌های حال و آینده خود را در کنار مشتریان خود می‌بیند و به نظرات و بازخورد آنها اهمیت والایی می‌دهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :