کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی

10 / 10
از 1 کاربر

پلی پارس ایرانیان

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی

لوله و اتصالات پلی اتیلن در دهه‌های گذشته روند رو به رشدی را در کاربری‌های خود شاهد بوده است و در زمینه کاربرد در آبرسانی پیشرفت چشمگیری را داشته و این روند با سرعت ادامه دارد. آبرسانی در حال حاضر در راس هرم کاربری‌های لوله و اتصالات پلی اتیلن قرار دارد. لوله و اتصالات پلی اتیلن به دلیل اینکه در برابر میکرو ارگانیک‌ها مقاوم هستند و تاثیر پذیری ندارند مناسبترین گزینه جهت آبرسانی هستند.

لوله و اتصالات پلی اتیلن اکنون بیش از 90 درصد شبکه‌های جدید آبرسانی جهان را شامل می‌شوند و تمامی سیستم‌های قدیمی نیز در حال تبدیل به سیستم‌های پلی اتیلن است. لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی در تمامی موارد که نیاز به انتقال آب است کاربرد دارد.
کاربرد اتصالات پلی اتیلن به گستردگی کابرد لوله‌های پلی اتیلن در آبرسانی می‌باشد. و هر شبکه آبرسانی به اتصالات پلی اتیلن نیاز دارد. اتصالات پلی اتیلن در تمامی کاربردهای لوله پلی اتیلن و کلیه خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارد. بکار بردن اتصالات در خطوط آبرسانی اجتناب ناپذیر است و در انتخاب اتصالات آبرسانی و نوع اتصالات باید به صورت مهندسی شده و دقیق نوع و ساز اتصال پلی اتیلن انتخاب شود. چون تجربه ثابت کرده است که بیشترین ترکیدیگی و خطاها در محل اتصالات می‌باشد و این از آنجا می‌باشد که پیمانکاران خطوط آبرسانی در انتخاب نوع اتصال برای شبکه آبرسانی از اتصال مناسب استفاده نکرده‌اند.

اتصالات آبرسانی پلی پارس ایرانیان از مرغوبترین مواد مواد اولیه و بوسیله مدرنترین ماشین‌آلات روز جهان تولید می‌شوند و واحد کنترل کیفیت نظارتی دقیق بر تمامی مراحل تولید دارد. اتصالات متنوع پلی پارس ایرانیان با پوشش رنج وسیعی از سایزها و فشارهای کاری مناسبترین انتخاب پیمانکاران جهت تامین اتصالات کل پروژه‌های آبرسانی است. پلی پارس ایرانیان با تکیه بر واحد R&D و با دارا بودن بخش تولید قالب توانایی تولید انواع اتصالات سفارشی و پیچیده با کاربری آبرسانی را دارا است.

مزایای اتصالات آبرسانی پلی پارس ایرانیان

  • مقاومت بسیار خوب اتصالات پلی اتیلن در مقابل شكستگی و ترک
  • مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه
  • مقاومت در برابر مواد شيميايی
  • مقاوم در برابر خوردگی و ساييدگی
  • مقاومت عالی در مقابل ارتعاشات ناشی از زمين لرزه
  • صاف و صيقلی بودن جداره داخلی و خارجی، عدم رسوب‌گيری و افت فشار بسیار کم ناشی از اصطکاک سطح داخلی
  • انعطاف‌پذيری بالا، هزینه بسیار پائین نصب و اجرا، سرعت بالای اجرا و عدم نیاز به ماشين آلات سنگین در زمان اجرا
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :