فلنج جوشی پلی اتیلن فشار قوی

فلنج جوشی فشار قوی

فلنج جوشی فشار قوی پلی پارس ایرانیان

فلنج به عنوان یکی از اجزای پرکاربرد اتصالات شناخته میشود و معمولا جهت اتصال لوله‌های پلی اتیلن‌ به شیر‌ها، پمپ‌های آب و یا لوله و اتصالات از جنس دیگر ( فولادی یا سیمانی ) استفاده می‌شود. فلنج‌ها معمولا توسط فرآیندهای ریخته‌گری، ماشین کاری قطعات یا قالب‌گیری تولید می‌شوند. آب‌بندی بین دو فلنج توسط واشر که در بین آنها قرار داده می‌شود انجام می‌گیرد و فلنج‌ها بوسیله یک رینگ فولادی که در پشت آنها قرار می‌گیرد به اتصالات پیج و مهره می‌شوند.

پلی پارس ایرانیان به عنوان با سابقه‌ترین تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن، فلنج‌های پلی اتیلن فشار قوی را از سایز 63 الی 1000 میلیمتر در رده فشار کاری PN16 ، PN10 ، PN6 و PN20 تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

فلنج پلی اتیلن فشار قوی پلی پارس ایرانیان بر اساس استاندارد DIN 16963-4 آلمان تولید می‌شود و تمامی این فلنج‌ها از مرغوبترین مواد مشکی پلی اتیلن با گرید PE100 تولید می‌گردد.

فلنج پلی اتیلن فشار قوی به صورت پایه کوتاه و پایه بلند و بر اساس استاندارد آلمان تولید می‌شود و فلنج پلی اتیلن در گروه اتصالات جوشی ( اتصالات مایتری ) طبقه بندی می‌شود.

نکته : هر فلنج نیاز به رینگ دارد و این رینگ قالبا به صورت فلز فولادی است. در صورت درخواست مشتریان رینگ مناسب هر فلنج نیز ارائه می‌شود.

فلنج پلی اتیلن فشار پلی پارس با بهره‌گیری از سالها تجربه و استفاده از مواد اولیه مرغوب و فن‌آوری روز دنیا با همکاری مهندسین مجرب و کارآزموده با بالاترین کیفیت تولید می‌شود و تمامی مراحل تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت قرار دارد.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :