اتصالات جوشی تزریقی پلی اتیلن

اتصالات جوشی تزریقی پلی اتیلن جهت خطوط پرفشار آبرسانی که بوسیله لوله پلی اتیلن طراحی و اجرا شده‌اند کاربرد دارد. پلی پارس ایرانیان با سابقه دیرینه و با تکیه برتجربه خود و با بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات مدرن یکی از برترین تولید کنندگان اتصالات جوشی پلی اتیلن با بالاترین کیفیت و استاندارد است.

اتصالات پلی اتیلن جوشی پلی پارس ایرانیان از مواد پلی اتیلن با گرید مواد PE80 و PE100 و در سایزهای متنوع 50 ، 63 ، 75 ، 90 ، 110 , 125 ، 160 و 200 در اشکال گوناگون انواع تبدیل، زانو، سه راهی و فلنج تولید می‌شوند. 

مزایای اتصالات جوشی تزریقی

اتصالات جوشی تزریقی از محبوبیت و فراگیری بالایی برخوردار هستند یکی از دلایل فراگیر بودن آن آماده بودن و در دسترس بودن سریع در سایزهای مختلف است همچنین تنوع بسیار بالا، قیمت مناسب، تولید بسیار سریع و وزن سبکتر نسبت به انواع دیگر اتصالات پلی اتیلن، نصب و بهره‌برداری آسانتر از دیگر مزایای این اتصالات می‌باشد.

انواع اتصالات جوشی تزریقی پلی اتیلن

  • زانویی 45
  • سه راهی 90
  • چهارراهی 90
  • زانویی 90
  • تبدیل غیر هم مرکز
  • سه راهی کاهنده (سه راه تبدیل) 
  • فلنج
  • درپوش

جوش اتصالات جوشی و لوله پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن از مناسبترین و قابل اطمینان‌ترین انواع اتصالات برای لوله پلی اتیلن است. اگر طبق استاندارد و با روشهای توصیه شده عمل اتصال لوله و اتصالات انجام گیرد محل اتصال بسیار مقاوم‌تر از خود لوله می‌شود. عمل اتصال بوسیله دستگاه جوش لوله پلی اتیلن انجام میپذیرد که اغلب دستگاه‌های جوش لوله و اتصالات موجود در بازار ایران همانند هم هستند و از رده کیفی متوسط برخوردار میباشند اما عامل تاثیرگذاری دستگاه جوش لوله و اتصالات بر کیفیت جوش اتصالات به لوله تنها بخشی از فاکتورهای لازم است، مهارت اپراتور و تجربه فرد جوشکار عامل بسیار با اهمیتی است، مهارت و تسلط اپراتور بر فرآیند جوش اتصالات پلی اتیلن و رعایت نمودن جزئیات مانند تمیز کاری محل اتصال بوسیله محلول پاکننده استاندارد، میزان رنده کاری و .... در کیفیت خط لوله تاثیر مستقیم خواهد داشت.

کیفیت اتصالات جوشی پلی اتیلن در نوع خود قابل بررسی توسط آزمایشگاه کنترل کیفیت مستقر در کارخانه است و پلی پارس ایرانیان به عنوان قدیمی ترین تولید کننده تخصصی اتصالات جوشی پلی اتیلن به خریداران، مشاوران و پیمانکاران این اطمینان را میدهد که تمامی اتصالات جوشی تولید شده توسط این کارخانه از فیلتر سخت گیرانه واحد QC گذر کرده و در نهایت تحویل پروژه می‌شوند اما هنگامی که اتصالات به محل پروژه رسیده کنترل کیفیت کارخانه پلی پارس ایرانیان بر شیوه اجرای صحیح اتصالات نظارت ندارند و این مهم برعهده مشاوران و پیمانکاران است که از درستی جوشها اطمینان حاصل کنند تا به هر دلیلی پروژه دچار شکست نشود.

1مجموع 2 محصول
زانو 90 پلی اتیلن - جوشی فشار قوی

زانو 90 پلی اتیلن - جوشی فشار قوی

زانو 90 درچه پلی اتیلن جوشی، جهت خطوط فشار قوی
سه راه مساوی جوشی - سه راه 90 درجه پلی اتیلن

سه راه مساوی جوشی - سه راه 90 درجه پلی اتیلن

سه راه 90 درجه مساوی پلی اتیلن جوشی، جهت خطوط فشار قوی
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :